Минув рік, як загинули Євгеній Басараба та Роман Хомандяк. Пам"ятаємо і сумуємо разом з рідними.

Минув рік, з того часу як загинули в боях за Україну від рук російського окупанта наші земляки – Євгеній Басараба  із села Зелена Липа та Роман Хомандяк і села Клішківці. Жителі Клішковецької громади завжди пам’ятатимуть своїх Героїв, які віддали за незалежність нашої Держави та мирне майбутнє найдорожче – своє життя.

13:06 28.12.2023

Проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Шановні мешканці Клішковецької громади, проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, яка  у четвер 04січня 2024 року буде відправлятися на передову до хлопців з нашої громади у напрямку Дніпропетровської, Донецької, Запорізької областей, у міста Запоріжжя, Оріхів, Комишуваха, Вільнянськ, Покровське, Покровськ, Краматорськ, Друшківка, Костянтинівка, Слов’янськ.

11:17 28.12.2023

Відбулося пленарне засідання 33-ьої сесії сільської ради

22 грудня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради під головуванням Віктора НЕПИЙВОДИ, голови комісії з питань фінансів, бюджету,  планування соціально-економічного  розвитку,  інвестицій,  міжнародного співробітництва. На засіданні депутати  розглянули та обговорили проекти рішень: Про сільський бюджет на 2024 рік, Про зміни у сільському бюджеті на 2023 рік, Про План роботи сільської ради на 2024 рік.

16:08 22.12.2023

Сьогодні громада прощалася з ГЕРОЄМ  АНДРІЄМ ГАЛЮКОМ.

АНДРІЙ ГАЛЮК  народився 27.12.1994 року   в  селі Гринячка. Неповну середню освіту здобув, навчаючись у Полянській середній школі. Закінчив Хотинський сільськогосподарський технікум. Далі працював у Рухотинському лісництві. У 2013 році був призваний на строкову службу до Національної гвардії України. Після закінчення строкової служби працював у охоронній фірмі «Скорп».

19:25 19.12.2023

Клішковецька громада зустріла свого ГЕРОЯ

Жителі Клішковецької територіальної громади у важкій жалобі сьогодні 18 грудня на встеленій дорозі квітами та лампадками зустрічали загиблого Героя ГАЛЮКА АНДРІЯ МИХАЙЛОВИЧА, 27.12.1994 р.н , солдата мінометного взводу 2 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 3 батальйону оперативного призначення Західного ОТО Національної гвардії України (військова частина 3028).

14:59 18.12.2023

ТРАГІЧНЕ СПОВІЩЕННЯ З ФРОНТУ

13.12.2023 року загинув ГАЛЮК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, 27.12.1994 р.н., житель села Гринячка, солдат, номер обслуги міномету мінометного взводу 2 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 3 батальйону оперативного призначення Західного ОТО Національної гвардії України (військова частина 3028). Він мужньо загинув смертю Героя під час виконання бойового завдання із стримування військової агресії російської федерації в районі населеного пункту Вербове Пологінського району Запорізької області.

21:10 15.12.2023

Відбулося пленарне засідання 32-ої сесї сільської ради

13 грудня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 32-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. На сесії були присутні 20 депутатів сільської ради, які прийняли ряд рішень.

09:59 15.12.2023