Військовослужбовці Клішковецької громади та їхні родини можуть отримати дрова

Військовослужбовці та їхні родини можуть отримати дрова обсягом 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м’яколистяних порід за собівартістю на верхньому складі, шляхом самовивозу.

14:32 01.12.2023

ВІДКРИТО ЗБІР

ВІДКРИТО ЗБІР на тепловізор для жителя села Зелена Липа МИХАЙЛА БУЧАЦЬКОГО, який в даний час у складі 110 окремої механізованої бригади (санітарна рота) виконує свій військовий обов’язок біля міста Авдіївка, за що був нагороджений почесною відзнакою «За оборону Авдіївки». Він разом з побратимами вивозить ранених в укриття. Це відбувається в основному у нічний період доби. Тому вкрай потрібен тепловіром.

10:22 24.11.2023

Початок роботи Координаційної ради

Сьогодні у приміщенні Клішковецької сільської ради відбулося перше засідання Координаційної ради з питань запобігань та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Клішковецької сільської ради за участю членів Координаційної ради у кількості 12 осіб з 17 та запрошених.

15:00 23.11.2023

Відбулося пленарне засідання чергової 31-ої сесії сільської ради VІІІ скликання

16 листопада 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 31-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ.

14:49 16.11.2023

Відбулися громадські слухання з питань перейменування вулиці Горького та провулків Горького1-й, Горького2-й, Горького 3-й в селі Клішківці на вулицю Богачика Михайла та провулків Богачика Михайла 1-й, Богачика Михайла 2-й, Богачика Михайла 3-й; вулиц

13 листопада 2023 року у приміщенні ОЗО «Клішковецького ЗЗСО І-ІІІ ступеня» відбулися громадські слухання з питання перейменування в селі Клішківці Клішковецької територіальної громади вулиці Горького та провулків Горького 1-й, Горького 2-й, Горького 3-й в селі Клішківці на вулицю Богачика Михайла та провулків Богачика Михайла 1-й, Богачика Михайла 2-й, Богачика Михайла 3-й; вулицю Ватутіна на вулицю Шквари Олександра. Головою громадських слухань обрали Палагнюк Світлану Дмитрівну. На слуханнях були присутні 30 чоловік. Запрошені на слухання були рідні Героїв: Богачик Володимир Васильович, Богачик Ніна Володимирівна, Богачик Олександр Володимирович і Шквара Євгенія Михайлівна.

17:03 13.11.2023