ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ

Шановна громадо! Сьогодні, 14 лютого 2024 року додому назавжди повертається наш Герой ГІКАВИЙ Руслан Юрійович, який 11.02.2024 року мужньо загинув в ході ведення наступальних штурмових дій поблизу н.п. Веселе Бахмутського району Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям.

10:18 14.02.2024

ТРАГІЧНЕ СПОВІЩЕННЯ З ФРОНТУ

11.02.2024 року загинув ГІКАВИЙ Руслан Юрійович, 1998  р.н., житель села Млинки, старший навідник гранатомедного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини А3892. Був призваний на військову службу 13.12.2023 року і  мужньо загинув в ході ведення наступальних штурмових дій поблизу н.п. Веселе Бахмутського району Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям.

15:46 12.02.2024

ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА НА ПЕРЕДОВУ

Цього разу відвідали наших хлопців, які несуть службу у ЗСУ з Клішковецької громади  (Клішківці, Млинки, Рухотин, Малинці) у Харківському та Донецькому напрямках. Хто був на позиціях – передавали допомогу їх побратимам.

13:32 08.02.2024

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно

Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги. Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.

13:44 06.02.2024

Служба зайнятості допомагає створити інклюзивне робоче середовище

За облаштування робочого місця для людей з інвалідністю служба зайнятості компенсує роботодавцю такі витрати. Це допоможе створити інклюзивне робоче середовище, а людині з інвалідністю самореалізуватися.

09:01 02.02.2024

Затверджено переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Клішковецької територіальної громади

13 грудня 2023 року виконкомом Клішковецької сільської ради було оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Клішковецької територіальної громади.

14:52 01.02.2024

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ФАКТІВ ЗАГРОЗИ ДОВКІЛЛЮ - ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ У ЗАСТОСУНКУ ЕКОЗАГРОЗА

Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.

14:43 01.02.2024

Клішківчанина ПРОДАНА ВЛАДИСЛАВА нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Лейтенанта ПРОДАНА ВЛАДИСЛАВА ЕДУАРДОВИЧА нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку

15:01 29.01.2024

Нова форма декларації про майновий стан і доходи: Нормативно – правова база.

Хотинська  державна податкова інспекція ГУ ДПС у Чернівецькій області звертає увагу, що з 01.01.2024 діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) та інструкція щодо її заповнення, оновлена редакція яких затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.

11:48 29.01.2024