Чернівецька область, Хотинський район

Сплати єдиний соціальний внесок – отримаєш право на визначення розміру субсидії

Особи, які не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями та не належать до платників єдиного внеску, мають можливість укласти договір про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного страхування за будь-які місяці з одноразовою сплатою єдиного соціального внеску за попередні періоди.

16:27 25.10.2018

ОПРИЛЮДНЕНО ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК-2019

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.

10:03 23.10.2018

Як Клішковецька ОТГ розвиває інфраструктуру

Субвенція на розвиток інфраструктури є однією з переваг і певним стимулом до формування об’єднаної територіальної громади. Місяць тому ми проаналізували проекти субвенції, на які виділені цьогоріч кошти для Чернівецької області, а це – 68,3 млн грн для 26 ОТГ. Фахівці з Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування цьогоріч вже відвідали Мамалигівську ОТГ для поширення досвіду використання даних коштів. Тепер же відбувся візит до Клішковецької об’єднаної громади радників ЦРМС – Дмитра Прокопця, Олексія Грушка та Андрія Кучурана.

17:39 22.10.2018

До уваги бізнесу: оформлюємо відносини з найманими працівниками правильно

Аналізуючи результати перевірок Держпраці щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства, можна побачити, що підприємців штрафують у т.ч. за підміну трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.

20:05 20.10.2018

Пошук людей для зйомки фільму

КАСТИНГ. Шукаємо артистів, акторів, творчих особистостей, Хлопчиків 9 - 13 років, Близнюків 14 - 17 років, чоловіків та жінок усіх вікових категорій та всіх бажаючих прийняти участь у зйомках художнього повнометражного фільму «Памфір»

11:30 12.10.2018