«Хай пісня скликає друзів»

Дата створення: 11:35 07.05.2018

У мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у рамках проекту «СХІД+ЗАХІД=МИР» відбувся ІХ-й Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів». За словами його директора Ольги Чурікової-Кушнір, захід невипадково вирішили приурочити пам’яті Першого космонавта України, Героя України, Почесного доктора ЧНУ Л. К. Каденюка, адже Леонід Костянтинович завжди активно долучався до його організації та проведення. Започаткований у 2007 році конкурс раніше проводився в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Востаннє він відбувся у 2014-му, бо ж відтоді навчальний заклад перебуває в евакуації. Цьогоріч естафету проведення перебрав на себе ЧНУ імені Юрія Федьковича. До буковинського краю, мов співочі птахи, злетілися з усієї України, а також близького та далекого зарубіжжя шанувальники музичного мистецтва, адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Свято знайшло палкий відгук у серцях понад 800 учасників – чудових хорових і вокальних колективів та солістів-вокалістів. У п‘ятій віковій категорії серед двадцятки колективів третє призове місце посіли талановиті клішківчанки – гурт «Сина квітка». Вони зуміли гідно представити рідне село космонавта та школу його імені, в якій вони працюють. Українські народні пісні «Ходила мати» і «Розпрягайте, хлопці, коней» у їхньому виконанні, колоритні костюми та акторські здібності справили неабияке враження на поважне суддівство.

ДИТИНА ЙДЕ У ПЕРШИЙ КЛАС. ЧИ ГОТОВА ВОНА ДО ШКОЛИ?

Дата створення: 12:08 05.05.2018

Психологом Клішковецького НВК  Іванічек Еліною Валеріївною проведено семінар-практикум для батьків старших дошкільників та тему:

Для зарахування періодів роботи до страхового стажу роботодавці повинні уникати заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску

Дата створення: 10:58 05.05.2018

З 1 січня 2000 року страховий стаж обчислюється за даними, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Така інформація  формується на основі звітності страхувальників - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - про нарахування заробітної плати, а також фізичних-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, про суми нарахованого єдиного внеску.

Великодні передзвони Поляни

Дата створення: 23:24 25.04.2018

Майбутнє лісу в твоїх руках

Дата створення: 11:39 19.04.2018

Акція “Посади дуб”

Дата створення: 00:34 18.04.2018

Будьмо гідними його пам’яті

Дата створення: 15:41 13.04.2018

Чотири пожежі за Великодні вихідні!

Дата створення: 01:05 11.04.2018