Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

Управління проектами

Дата створення: 17:07 18.07.2018

Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.

Відвідування кооперативів Чернівецької області в рамках проекту

Дата створення: 16:01 16.07.2018

Нам часто здається, що щось добре працює десь далеко, а в нас це просто неможливо… При цьому деколи навіть не уявляємо, а що є у нас, в межах власного району та області.

Юні таланти  Клішковецької громади здобули призові місця у Болгарії.

Дата створення: 15:11 04.07.2018

Минулого тижня талановита юнь Клішковецької громади мала змогу побувати на курорті Золоті піски у Болгарії. Саме там щорічно відбувається Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Світ, мистецтво і море». Цьогоріч у ньому взяли участь колективи з Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, України, Болгарії та Румунії.

Черговий перерахунок пенсій — проведено

Дата створення: 17:35 02.07.2018

Майже 27 тисячам краян, що складає 11% загальної чисельності пенсіонерів області, у зв’язку з підвищенням до 1435 грн. розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня 2018 року проведено перерахунки пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Навчальний візит на Львівщину

Дата створення: 22:13 19.06.2018

14-16 червня 2018 року  за підтримки програми «U-LEAD з Європою» відбулась навчальна поїздка в Львівську область.

Відбудеться перерахунок пенсій у зв’язку із зростанням соціальних стандартів

Дата створення: 14:57 19.06.2018

З 1 липня 2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність збільшиться і складатиме 1435 грн. У зв’язку з цим перерахунку підлягатимуть пенсії близько 28 тисячам краян. В основному це ті люди, які не мали достатньо страхового стажу для призначення пенсії в мінімальному розмірі на рівні 1452 грн. Тобто це незначна кількість людей, орієнтовно 12% загальної чисельності пенсіонерів краю, яким буде, у зв’язку з ростом прожиткового мінімуму, збільшено розмір пенсії. Зараз вони отримують пенсію в розмірі 1373 грн., а будуть – 1435 грн.

Першим в області серед ОТГ Клішковецьке КНП «Центр ПМСД» уклало договір з НСЗУ

Дата створення: 10:24 14.06.2018

До Дня медичного працівника Клішковецька ОТГ отримала справжній подарунок, адже тут відбулося урочисте відкриття Клішковецького комунального некомерційного підприємства «Центру ПМСД», закладу охорони здоров’я, який першим в області серед об’єднаних територіальних громад уклав договір з Національною службою здоров’я України. А це означає, що з 1 липня його фінансуватимуть за новою схемою, тобто держава оплачуватиме послуги лікарів за встановленими тарифами та коригувальними коефіцієнтами відповідно до кількості прийнятих пацієнтів.

Футбольний турнір пам'яті Попова Івана Гавриловича

Дата створення: 16:04 13.06.2018

Минулих вихідних на стадіоні села Клішківці відбулося велике спортивне свято, в якому взяли участь юні футболісти та ветерани футболу району. А зібралися вони, щоб вшанувати пам’ять першого директора Клішковецької спортивної школи, спортсмена, людини, яка все своє життя присвятила розвитку спорту в Клішковецькій громаді  Попова Івана Гавриловича. 13 червня цього року йому виповнилося б 69 років.

Голос жінки має силу

Дата створення: 11:09 07.06.2018

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

Свято обдарованих дітей   «Клішковецька еліта».

Дата створення: 09:50 06.06.2018

 5 червня 2018 року у Клішковецькій об’єднаній територіальній громаді проведено Свято   обдарованих дітей   «Клішковецька еліта».

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH