Вітаємо переможців обласного фестивалю  комп’ютерних програм серед учнівської молоді

Вітаємо переможців обласного фестивалю комп’ютерних програм серед учнівської молоді

КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» провів обласний фестиваль комп’ютерних програм серед учнівської молоді у форматі онлайн. У Фестивалі взяли участь кращі 92 учні (вихованці) гуртків інформаційних технологій закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області, серед них 4 учні Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка.

15:31 14.04.2023

Акція «Великодній кошик» для статусних дітей у Клішковецькій  територіальній громаді.

Відділом «Служба у справах дітей» Клішковецької  сільської ради  сьогодні у Чистий четвер, напередодні Великодня, було проведено акцію «Великодній кошик» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На обліку у відділі «Служба у справах дітей» знаходиться 18 таких дітей, з них 4 – із числа внутрішньо переміщених осіб. У кошику пасочка, фрукти та ласощі, яких так чекають діти. Сільський голова  Віктор Дронь звернувся із вітальним словом у переддень Світлого Святого Воскресіння до дітей та їхніх опікунів та вручив кожній дитині великодній кошик. Він   побажав усім міцного здоров’я, гарних і щасливих святкувань, а саме основне - МИРУ.

12:46 13.04.2023

Щорічний Всеукраїнський конкурс  «Ластівка міська — птах року 2022»

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Ластівка міська — птах року 2022»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічний Всеукраїнський конкурс «Ластівка міська — птах року 2022». У Всеукраїнському конкурсі «Ластівка міська — птах року 2022» активно включилися заклади позашкільної та загальної середньої освіти Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва, серед них і заклади освіти Клішковецької територіальної громади.

14:05 12.04.2023

ВЕЛИКОДНІ КОШИКИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ЗБИРАЛИ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ.

Вже за декілька днів, 16 квітня, ми  відзначатимемо одне з найбільших релігійних свят – Великдень. За традицією перед Великоднем люди облагороджують домівки, печуть паски, фарбують крашанки. З початку війни Клішковецька територіальна громада розділяє це свято із тими, хто боронить незалежність нашої держави – українськими солдатами.

11:13 12.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ щодо отримання допомоги від Червоного Хреста внутрішньо переміщеними особами Клішковецької територіальної громади

11:00, 19 квітня 2023 року у приміщенні  Центру економічного зростання громади (с. Клішківці, вул. Струмінського, 6) буде здійснюватися видача допомога для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на території Клішковецької  громади, від Товариства Червоного Хреста України.

10:24 12.04.2023

В рамках програми єРобота стартували грантові програми для ветеранів

Уряд розширює програму єРобота на порталі Дія та запускає три нові грантові програми для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки, можуть подати заявку та отримати гранти від держави на старт чи розвиток власної справи.

09:38 12.04.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу есе  патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!»

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України провів конкурс есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» на відзнаку роковин з дня народження Т .Г. Шевченка. Цьогоріч конкурс проходив під гаслом: «Встане Україна,…Світ правди засвітить…» (Т. Г. Шевченко «Стоїть в селі Суботові»).

14:33 07.04.2023

Відкриття ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами

5 квітня 2023 року у філії "Малинецький ЗЗСО I-II ступенів-ЗДО" відбулась важлива подія – відкриття ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами, в якій взяли участь сільський голова Віктор Дронь, староста села Василь Боярин, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту  населення Клішковецької сільської ради Алла Коваль, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту  населення Клішковецької сільської ради Настасія Боярин, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Євгенія Ченківська, директор ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.»  Надія Боднар та асистенти – вчителів закладів освіти Клішковецької територіальної громади.

10:15 07.04.2023