Чернівецька область, Хотинський район

З А Я В А про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти

Клішковецька ОТГ

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму

Клішковецький НВК

Клішковецької сільської ради

60014, с.Клішківці, Чернівецької області, Хотинського району

вул.Садова,3 ,тел.. 31-2-81

e-mail :  klichkici_nvk@ukr.net

Голові Чернівецької обласної

Фищуку О.Г.

З А Я В А

про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності

у сфері загальної середньої освіти

Прошу  провести ліцензування та видати ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти ( здобуття початкової освіти) з ліцензованим обсягом  350 осіб без проходження процедури ліцензування відповідно до підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ « Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 05 вересня 2017 року № 2145 –УІІІ « Про освіту».

Здобувач  ліцензії – заклад освіти Клішковецький НВК Клішковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області.

Керівник – директор Городенська Наталя Романівна.

Ідентифікаційний код – 32328608.

Організаційно – правова форма – комунальний заклад.

Форма власності – комунальна.

Орган управління – відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Клішковецької сільської ради.

Місце знаходження – 60014, Чернівецька область, Хотинський район, село Клішківці, вул.Садова, 3.

Місце провадження освітньої діяльності - 60014, Чернівецька область, Хотинський район, село Клішківці, вул. Садова 3, Головна 84, Ватутіна 3.

Телефон -  (03731) 31281, телефакс - -, адреса електронної пошти – kliсhkici_nvk@ukr.net.

Поточний рахунок -  -

З порядком проведення ліцензування та Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності закладів освіти ознайомлений і зобов’язуюся їх виконувати.

Відомості, зазначені в документах, поданих для проведення ліцензування, є достовірними.

Бажаний спосіб одержання документів особисто.

Директор               ___________                                      Н.Р.Городенська