Чернівецька область, Хотинський район

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ КЛІШКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2018 -2020 РОКИ.

Особливістю політики регіонального розвитку у Європейських країнах є те, що вона спрямована на посилення ролі регіонів та місцевих органів влади у їх власному стратегічному плануванні та розвитку. Децентралізація влади в Україні дала можливість посилити роль стратегічного планування у новостворених обєднаних територіальних громадах.

Клішковецька сільська об’єднана територіальна громада утворена відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Рішення сесії Клішковецької сільської ради №01/42-15 про утворення Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади прийнято 12.08.2015 року.

До складу громади увійшли наступні населені пункти: села Клішківці, Поляна та Млинки.

Стратегічний план розвитку Клішковецької сільської об'єднаної територіальної громади на  2018-2020 роки (далі – Стратегічний план) та його основні показники економічного та соціального розвитку  розроблені Громадською організацією «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб» спільно з  Робочою групою, затвердженою рішенням сесії сільської ради № 183/15-2016 від 09.12.2016 року, із залученням експертів з питань децентралізації в рамках реалізації проекту «Сприяння стратегічному розвитку Клішковецької сільської об'єднаної територіальної громади» за співфінансування ЄС – Програми «Підтримка реформи децентралізації».

Завнтажити повну версію стратегічного плану https://rada.info/upload/users_files/04416832/7cda95cc71fa4667ccca05d1bb9e8261.doc