Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Рішення

 

 

 
   

 

УКРАЇНА

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

Хотинського району Чернівецької області

9-а   сесія  VІІ  скликання

Р І Ш Е Н Н Я №  120/09/2016

Від   14 липня 2016 року

Про місцеві податки і збори на 2017 рік

         Відповідно до Податкового кодексу України, Закону України №71-УІІІ від 28.12.2014 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких  законодавчих актів України щодо податкової реформи»,  пункту 24 частини першої статті 26, частини першої статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Клішковецька  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити на території  Клішковецької сільської ради на 2017 рік наступні місцеві податки  :   

1.1. Податок на  майно:

1.1.1. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

1.1.2. транспортного податку;

1.1.3. плати за землю.

1.2. Єдиний податок .

2. Затвердити   положення про:

2.1.Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. (Додаток1);

2.2. Транспортний податок (Додаток №2)

2.3. Податок плати за землю (Додаток №3)

2.4. Єдиний податок. (Додаток 4)

3. Встановити ставки  місцевих податків на території  Клішковецької сільської ради на 2017 рік :

3.1 Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб,   не залежності від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі 0.1 відсотків розміру мінімальної заробітної плати

3.2.Ставка транспортного податку   з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування, який використовувався до 5 років і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

3.3.1.Ставка податку плати за землю, нормативну грошову оцінку яких проведено: для фізичних осіб у розмірі 0,07 відсотків  від їх нормативної грошової оцінки, для юридичних осіб у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – 1.0 відсоток  від їх нормативної грошової оцінки.

3.3.2.Ставка податку плати за землю   у розмірі 9 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

3.4.1. Фіксовані ставки єдиного податку  для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку    -  10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

2) для другої групи платників єдиного податку   -  20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.»

 4. Встановити  пільги з податку   для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що сплачується на території сільської ради, а саме:

4.1. Зменшити базу оподаткування об’єкта/об’єктів  нежитлової нерухомості , що перебувають у власності фізичних - на  100 кв. метрів.

4.2. Зменшити базу оподаткування об’єкта/об’єктів  нежитлової нерухомості , що перебувають у власності релігійних організацій України і розміщені на території сільської ради,  статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами(положеннями) на 500 кв.метрів.

4.3. Зменшити базу оподаткування об’єкта/об’єктів  житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають  у власності фізичної особи  платника податку:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості  на 120 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків  незалежно від їх кількості  на 250 кв. метрів.

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток ( у разі їх одночасного перебування  у власності платника податку квартири/ квартир та житлового будинку /будинків, у тому числі їх часток) - на 250 кв. метрів

5. Копію  рішення надіслати  у десятиденний строк з дня оприлюднення до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники   місцевих податків

6. Місцеві податки  та акцизний податок зараховувати до сільського бюджету згідно   Бюджетного кодексу України»

7. Рішення набирає чинності з 1 січня 2017  року.

8. Рішення   офіційно оприлюднити на  веб-порталі сільської  ради. 

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  голову постійної комісії з питань планування,  місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного  та культурного розвитку, земельної реформи та охорони навколишнього середовища Гановську Г.П.

 

 

Сільський голова                                   В.Ченківський

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH