Чернівецька область, Хотинський район

Проект рішення "Про місцеві податки і збори на 2019 рік"

Р І Ш Е Н Н Я №______

Від  ________ 2018 року

Про місцеві податки і збори

на 2019рік

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 26, частини першої статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Клішковецька  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території  Клішковецької сільської ради на 2019 рік наступні місцеві податки  :

1.1. Податок на  майно:

1.1.1. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

1.1.2. транспортного податку;

1.1.3. плати за землю.

1.2. Єдиний податок .

2. Встановити ставки  місцевих податків на території  Клішковецької сільської ради на 2019 рік :

2.1 Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб,   не залежності від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі 0.1 відсотків розміру мінімальної заробітної плати

2.2.Ставка транспортного податку   з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування, який використовувався до 5 років і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

2.2.1.Ставка податку плати за землю, нормативну грошову оцінку яких проведено: для фізичних осіб у розмірі 0,07 відсотків  від їх нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації, для юридичних осіб у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації, а для сільськогосподарських угідь – 1.0 відсоток  від їх нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації.

2.2.2.Ставка податку плати за землю   у розмірі 9 відсотків від їх нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

2.3.1. Фіксовані ставки єдиного податку  для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку    -  20 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

2) для другої групи платників єдиного податку   -  20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.»

3. Встановити  пільги з податку   для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що сплачується на території сільської ради, а саме:

3.1. Зменшити базу оподаткування об’єкта/об’єктів  нежитлової нерухомості , що перебувають у власності фізичних - на  100 кв. метрів.

3.2. Зменшити базу оподаткування об’єкта/об’єктів  нежитлової нерухомості , що перебувають у власності релігійних організацій України і розміщені на території сільської ради,  статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями) на 500 кв.метрів.

3.3. Зменшити базу оподаткування об’єкта/об’єктів  житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають  у власності фізичної особи  платника податку:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості на 120 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків  незалежно від їх кількості на 250 кв. метрів.

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток ( у разі їх одночасного перебування  у власності платника податку квартири/ квартир та житлового будинку /будинків, у тому числі їх часток) - на 250 кв. метрів.

4. Копію  рішення надіслати  у десятиденний строк з дня оприлюднення до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники   місцевих податків

5. Місцеві податки  та акцизний податок зараховувати до сільського бюджету згідно   Бюджетного кодексу України.

6. Рішення набирає чинності з 1 січня 2019  року.

7. Рішення   офіційно оприлюднити на  веб-порталі сільської  ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  голову постійної комісії з питань планування,  місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного  та культурного розвитку, земельної реформи та охорони навколишнього середовища Гановську Г.П.

Сільський голова                                   В.Ченківський