Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Про встановлення транспортного податку на території Клішковецької сільської ради в 2019 році

УКРАЇНА

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

Хотинського району Чернівецької області

 

38-асесія  VІІ  скликання

Код згідно з КОАТУУ 7325083600

 

Р І Ш Е Н Н Я № 447/38/2018

Від  07 червня  2018 року

Про встановлення транспортного

податку на території Клішковецької сільської ради

 

Відповідно до статті 7, пункту 10.2 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 267 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Клішковецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку натериторії Клішковецької сільської ради згідно з додатком.

2. Встановити на території Клішковецької сільської  ради транспортний податок у розмірі  25 000 гривень на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 3.1.   Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку натериторії Клішковецької сільської ради.

3. Оприлюднити дане рішення на веб-сайті Клішковецької ОТГ

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з планування, фінансів, бюджету,  соціально-економічного  розвитку, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Сільський голова                            В.Ченківський

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH