Чернівецька область, Хотинський район

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Клішковецької сільської ради на 2019 рік

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

Хотинського району Чернівецької області

38-а   сесія  VІІ  скликання

Код згідно з КОАТУУ 7325083600

Р І Ш Е Н Н Я № 444/38/2018

Від  07 червня 2018 року

Про встановлення податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки,

на території Клішковецької сільської ради на 2019 рік

Відповідно до статті 7, пункту 10.3 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 266 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Клішковецької сільської ради  :

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Клішковецької сільської ради згідно з додатком 3.

3. Оприлюднити рішення на веб-сайті Клішковецької ОТГ.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з планування, фінансів, бюджету,  соціально-економічного  розвитку, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

5.  Рішення Клішковецької сільської ради від 14.07.2016 № 120/09/2016 визнати таким, що втратило чинність .

6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року

Сільський голова                              В.Ченківський