Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Про встановлення єдиного податку на території Клішковецької сільської ради в 2019 році

УКРАЇНА

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

Хотинського району Чернівецької області

 

38-асесія  VІІ  скликання

 Код згідно з КОАТУУ 7325083600

 

Р І Ш Е Н Н Я № 446/38/2018

 

Від  07 червня  2018 року

Про встановлення єдиного податку на

території Клішковецької сільської ради

 

Відповідно до статті 7, пункту 10.2 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статей 291-300 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Клішковецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити ставки єдиного податку для платників першої групи в залежності від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць згідно з Додатком 1  .

2. Установити ставки єдиного податку для платників другої групи в залежності від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць згідно з Додатком 2  .

3. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Клішковецької сільської ради згідно з Додатком 3.

3. Оприлюднити дане рішення на веб-сайті Клішковецької ОТГ

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію сільської ради з планування, фінансів, бюджету,  соціально-економічного  розвитку, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Сільський голова                             В.Ченківський

 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH