Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Про умови проведення конкурсу та порядок іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Клішковецької сільської ради, склад конкурсної комісії : Розпорядження сільського голови

        У К Р А Ї Н А

    КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

           ХОТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від  23  грудня 2015 року                                 за № (01-03)34

 

Про умови проведення конкурсу

та порядок іспиту кандидатів на заміщення 

вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування

Клішковецької сільської ради, склад

конкурсної комісії

 

Керуючись ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 169, Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  наказом Головного управління державної служби України  №164 від 08.07.2011 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011 р. за № 930/19668:

 

1.              Затвердити Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Клішковецькій  сільській раді (Додаток №1).

2.              Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в  Клішковецькій сільській раді (Додаток №2).

3.             Затвердити  перелік питань на перевірку знання законодавства   з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб сільської ради згідно з додатком  №3.  

4.              Затвердити конкурсну комісію Клішковецької сільської ради в складі згідно з додатком №4.

5.              Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                               В.М.Ченківський 

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH