Чернівецька область, Хотинський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторних актів

Проекти рішень сесії Клішковецької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік (транспортного , єдиного)»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Клішковецька сільська рада  повідомляє про оприлюднення проектів рішень «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік (транспортного, туристичного, єдиного)».

Розробник: виконавчий комітет Клішковецької сільської ради.

Проекти регуляторних актів та аналізи його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Клішковецької сільської ради (http://klishkovetska.gromada.org.ua)

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника: Клішковецької сільської ради, вул..Головна 66 , с.Клішківці. тел./факс: 31247 та/або на електронну адресу  klichkivtsi@i.ua