Чернівецька область, Хотинський район

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ ТОРГУЮТЬ СКЛАДНОЮ ПОБУТОВОЮ ТЕХНІКОЮ

ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що  ще з 8 травня 2017 року всі продавці технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, зобов’язані застосовувати РРО при продажу. При цьому не має  значення ні обрана система оподаткування, ні обсяг доходу за календарний рік.

14:22 16.11.2018

І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь (Т. Шевченко)

Делегація Клішковецької ОТГ у складі працівників освіти: керівники, вчителі, старшокласники відвідали ліцей Глибоцького ОТГ. Директор ліцею Дмитро Іванович Глобак поділився успішним досвідом роботи з молоддю, а саме - робота з проектами.

16:48 06.11.2018

Конференція "SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню"

В Чернівцях  відбулася конференція "SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню" за Ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання ", в якій взяли участь представники Клішковецької ОТГ. Захід відбувається за участю національного координатора Ініціативи в Україні Олександра Цепко, радника програми Павла Касьянова, голів та представників об'єднаних територіальних громад, делегації Ботошанського повіту Румунії, представників облдержадміністрації і облради.

14:53 06.11.2018

Реалізація права на пенсійне забезпечення заробітчан-буковинців

Протягом січня-вересня 2018 року переказ пенсій, призначених відповідно до законодавства Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки, Російської Федерації та Республіки Болгарія здійснено 63 особам, які проживають на території Чернівецької області, на загальну суму 1463,44 тис. грн.

17:23 31.10.2018

День гімназиста

У золото осені, у чудові посмішки, у гарний настрій вдягнулося свято "День гімназиста"! Для учнів Клішковецької гімназії це свято урочисте! Хоча воно стало традицією, але щорічно проходить цікаво, неповторно, весело та змістовно. Кульмінацією цього свята є посвята п'ятикласників у гімназисти з врученням учнівських квитків.

17:20 29.10.2018

«Яблунева агломерація» - партнерство заради розвитку

25 жовтня в Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулось підписання договору міжмуніципального співробітництва між трьома громадами Хотинського району Чернівецької області – Недобоївською, Клішковецькою та Хотинською.

12:59 26.10.2018

Переймати досвід сюди приїжджають медики з усієї Буковини та з-за її меж

Із  липня 2018 року комунальне некомерційне підприємство «Клішковецький ЦПМСД» розпочало роботу в умовах фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Заклад у числі перших уклав з Національною службою здоров’я України договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Тож до Центру мало не щодня здійснюють робочі візити працівники охорони здоров’я з усієї області та з-за її меж, щоб перейняти передовий досвід впровадження реформи та довідатися, які перспективи відкриває фінансування за новою схемою.

16:48 25.10.2018