Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

ФОРМУЄМО СПІЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД

Дата створення: 14:49 29.09.2018

Ніякі ремонти, обладнання нічого не вартують, якщо немає людей - зацікавлених, ініціативних, готових змінюватися та змінювати світ навколо себе. Є сподівання, що такими будуть адміністратори Центрів економічного зростання громад, які пройшли перший модуль навчання.

До уваги роботодавців області та осіб, які здійснюють діяльність без здійснення державної реєстрації

Дата створення: 10:40 21.09.2018

 Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області переймається проблемами нелегальної зайнятості та низьких заробітних плат працюючих в області, так як від зазначеного залежать не лише надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області для забезпечення пенсійних виплат нинішнім пенсіонерам, а і майбутнє пенсійне забезпечення сьогоднішніх працівників, які працюють уклавши трудовий договір з роботодавцем.

Клішковецький опорний заклад освіти ім. Леоніда Каденюка  отримав цінний подарунок

Дата створення: 18:07 20.09.2018

Клішковецький опорний заклад освіти ім.. Леоніда Каденюка  отримав цінний подарунок від музею історії Національного технічного університету  «Харківський політехнічний інститут», а саме  картину-портрет Л.К.Каденюка,   автор - заслужений діяч мистецтв України Антоніна Іванівна Анорічева – Єрьомка. Зустріч та знайомство з Леонідом Каденюком справили на неї  таке сильне враження, що народилися декілька картин, серед них - портрет космонавта на фоні рідного краю.  Від нині цей портрет займе місце в експозиції шкільного музею «Буковина – край космічний». Також  подаровано книгу-антологію про історію розвитку одного з найвідоміших вишів держави Харківський політехнічний інститут.

Від держави – у власність громади

Дата створення: 13:30 17.09.2018

Землі сільгосппризначення отримала Клішковецька ОТГ

Зарплата “в конверті” – злидні на старість!

Дата створення: 13:20 17.09.2018

На  сьогоднішній день найбільш актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація зайнятості та заробітної плати, яка справляє безпосередній вплив на пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

У селі Клішківці вдруге за рік розквітнув каштан

Дата створення: 16:10 14.09.2018

У  Клішківцях вдруге за рік у центрі села біля дитячого садочка розквітнув каштан. Пишні суцвіття біліють поруч із дозрілими плодами. 

Відбулася Перша конференція освітян Клішковецької ОТГ

Дата створення: 15:33 14.09.2018

30 серпня 2018 року у залі засідань сільської ради відбулася Перша конференція освітян Клішковецької ОТГ, яка зібрала делегації з представників Клішковецького опорного закладу освіти імені Леоніда Каденюка, Клішковецької гімназії,  Полянського НВК, Клішковецької музичної школи.

28 серпня у селі Клішківці Храмове свято - свято на вшанування Пресвятої Богородиці, на пошану якої названо місцеву православну церкву.

Дата створення: 16:12 30.08.2018

28 серпня у селі Клішківці Храмове свято - свято на вшанування Пресвятої Богородиці, на пошану якої названо місцеву православну церкву. На храмові свята до місцевої церкви з'їздилося багато вірян з сусідніх і навіть далеких місцевостей. У цей день люди сповідалися і причащалися, а після богослужіння відбувся спільний обід, на якому один одного частували,  велися веселі розмови. Потім "храмарів" господарі запрошували до дому .

Клішковецька ОТГ увійшла у п"ятірку переможців проекту "Агенти громад".

Дата створення: 22:15 11.08.2018

У Чернівцях визначили п’ятірку переможців проекту «Агенти громад». Клішковецька ОТГ увійшла у п"ятірку переможців проекту "Агенти громад" і була нагороджена грамотою за ролик, який набрав найбільше переглядів на YouTube і грамотою за ролик, який набрав найбільше переглядів на сторінці "Агента громади".

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата створення: 12:40 30.07.2018

В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Клішковецької об`єднаної територіальної громади.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH