Новини

7-ий Національний молитовний сніданок України, приурочений святкуванню 1030-річчя хрещення Київської Русі, відвідала делегація з Чернівців

Дата створення: 14:15 05.06.2018

В Києві на 7-ий Національний молитовний сніданок України, приурочений   святкуванню 1030-річчя хрещення Київської Русі,.зібралися представники церков, високопосадовці та політики. Молилися головним чином за мир в Україні, за дітей-сиріт, за воїнів Операції об’єднаних сил. А також за президента, прем`єр-міністра, народних депутатів, судів та місцеву владу

1 червня у центрі Клішківців було велилюдно та гамірно.

Дата створення: 16:01 04.06.2018

1 червня у центрі Клішківців біля магазину "Добре" було велилюдно та гамірно. Всюди лунав дзвінкий дитячий сміх. До Дня захисту дітей працівники сільського будинку культури разом з навчальними закладами села підготували для дітей концертну програму "Хай буде дитинство щасливим моє і всіх дітей світу".

Спекотна погода – небезпека для лісу

Дата створення: 15:56 04.06.2018

У Хотинському районі близько третини території складають ліси. На жаль, ліс практично беззахисний перед вогнем. Полум`я губить на своєму шляху все живе, піддаються смертельній небезпеці людські життя, знищуються будинки та інші споруди.

КООПЕРАТИВ: ЯК СПЛАНУВАТИ ЙОГО СТВОРЕННЯ

Дата створення: 19:41 30.05.2018

Підходи  до планування виробничої діяльності кооперативу,  до проведення фінансових розрахунків розглядаються на семінарі, організованому в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується ЄС в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

Юний дослідник Клішковецької гімназії

Дата створення: 13:20 29.05.2018

З 21 по 25 травня відбувся очний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у НЕНЦ. Команда Чернівецької області у фіналі показала високі результати .

Урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді 2018

Дата створення: 20:12 22.05.2018

18 травня 2018 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. У заході взяли участь: заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Ігор Богатирець, директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук, президент Буковинської Малої академії наук Петро Фочук, директор КОПНЗ «БМАНУМ» Марія Тріска;  випускники БМАНУМ; декани факультетів та викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича та Чернівецького державного медичного університету, представники закладів освіти області, педагоги шкіл області, батьки.

Традиційне свято творчої обдарованості " Учень року-2018" Клішковецької гімназії

Дата створення: 20:05 22.05.2018

17 травня у Клішковецькій гімназії відбулося традиційне свято творчої обдарованості " Учень року-2018", на якому вшановували кращих з кращих учнів, учителів та батьків гімназії. На святі були присутні запрошені гості: голова Хотинської районної Ради Плаксивий О.В., голова Хотинської РДА Допіряк П.В., начальник відділу освіти, культури, туризму Клішковецької ОТГ Вілянська Л.І., головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму Клішковецької ОТГ Кирилюк О.В., директор Полянської ЗОШ Івасюк О.М., директор Клішковецької музичної школи Кирилюк О.Т., головний спеціаліст відділу освіти Недобоївської ОТГ Бобик Г.В.

Свято вишиванки

Дата створення: 19:50 22.05.2018

17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям.  Цей день, щороку відзначається у третій четвер травня.