Реалізація права на пенсійне забезпечення заробітчан-буковинців

Дата створення: 17:23 31.10.2018

Протягом січня-вересня 2018 року переказ пенсій, призначених відповідно до законодавства Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки, Російської Федерації та Республіки Болгарія здійснено 63 особам, які проживають на території Чернівецької області, на загальну суму 1463,44 тис. грн.

День гімназиста

Дата створення: 17:20 29.10.2018

У золото осені, у чудові посмішки, у гарний настрій вдягнулося свято "День гімназиста"! Для учнів Клішковецької гімназії це свято урочисте! Хоча воно стало традицією, але щорічно проходить цікаво, неповторно, весело та змістовно. Кульмінацією цього свята є посвята п'ятикласників у гімназисти з врученням учнівських квитків.

«Яблунева агломерація» - партнерство заради розвитку

Дата створення: 12:59 26.10.2018

25 жовтня в Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулось підписання договору міжмуніципального співробітництва між трьома громадами Хотинського району Чернівецької області – Недобоївською, Клішковецькою та Хотинською.

Переймати досвід сюди приїжджають медики з усієї Буковини та з-за її меж

Дата створення: 16:48 25.10.2018

Із  липня 2018 року комунальне некомерційне підприємство «Клішковецький ЦПМСД» розпочало роботу в умовах фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Заклад у числі перших уклав з Національною службою здоров’я України договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Тож до Центру мало не щодня здійснюють робочі візити працівники охорони здоров’я з усієї області та з-за її меж, щоб перейняти передовий досвід впровадження реформи та довідатися, які перспективи відкриває фінансування за новою схемою.

Сплати єдиний соціальний внесок – отримаєш право на визначення розміру субсидії

Дата створення: 16:27 25.10.2018

Особи, які не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями та не належать до платників єдиного внеску, мають можливість укласти договір про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного страхування за будь-які місяці з одноразовою сплатою єдиного соціального внеску за попередні періоди.

ОПРИЛЮДНЕНО ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК-2019

Дата створення: 10:03 23.10.2018

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.

Як Клішковецька ОТГ розвиває інфраструктуру

Дата створення: 17:39 22.10.2018

Субвенція на розвиток інфраструктури є однією з переваг і певним стимулом до формування об’єднаної територіальної громади. Місяць тому ми проаналізували проекти субвенції, на які виділені цьогоріч кошти для Чернівецької області, а це – 68,3 млн грн для 26 ОТГ. Фахівці з Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування цьогоріч вже відвідали Мамалигівську ОТГ для поширення досвіду використання даних коштів. Тепер же відбувся візит до Клішковецької об’єднаної громади радників ЦРМС – Дмитра Прокопця, Олексія Грушка та Андрія Кучурана.

Легальна заробітна плата – фундамент майбутньої пенсії.

Дата створення: 16:20 22.10.2018

Контролювати міцність цього фундаменту Вам допоможе веб-портал Пенсійного фонду України.

Прийнято Кодекс з процедур банкрутства

Дата створення: 20:20 20.10.2018

18 жовтня Верховна Рада ухвалила Кодекс з процедур банкрутства.

До уваги бізнесу: оформлюємо відносини з найманими працівниками правильно

Дата створення: 20:05 20.10.2018

Аналізуючи результати перевірок Держпраці щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства, можна побачити, що підприємців штрафують у т.ч. за підміну трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.