Відвідування кооперативів Чернівецької області в рамках проекту

Дата створення: 16:01 16.07.2018

Нам часто здається, що щось добре працює десь далеко, а в нас це просто неможливо… При цьому деколи навіть не уявляємо, а що є у нас, в межах власного району та області.

Юні таланти  Клішковецької громади здобули призові місця у Болгарії.

Дата створення: 15:11 04.07.2018

Минулого тижня талановита юнь Клішковецької громади мала змогу побувати на курорті Золоті піски у Болгарії. Саме там щорічно відбувається Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Світ, мистецтво і море». Цьогоріч у ньому взяли участь колективи з Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, України, Болгарії та Румунії.

Черговий перерахунок пенсій — проведено

Дата створення: 17:35 02.07.2018

Майже 27 тисячам краян, що складає 11% загальної чисельності пенсіонерів області, у зв’язку з підвищенням до 1435 грн. розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня 2018 року проведено перерахунки пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Навчальний візит на Львівщину

Дата створення: 22:13 19.06.2018

14-16 червня 2018 року  за підтримки програми «U-LEAD з Європою» відбулась навчальна поїздка в Львівську область.

Відбудеться перерахунок пенсій у зв’язку із зростанням соціальних стандартів

Дата створення: 14:57 19.06.2018

З 1 липня 2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність збільшиться і складатиме 1435 грн. У зв’язку з цим перерахунку підлягатимуть пенсії близько 28 тисячам краян. В основному це ті люди, які не мали достатньо страхового стажу для призначення пенсії в мінімальному розмірі на рівні 1452 грн. Тобто це незначна кількість людей, орієнтовно 12% загальної чисельності пенсіонерів краю, яким буде, у зв’язку з ростом прожиткового мінімуму, збільшено розмір пенсії. Зараз вони отримують пенсію в розмірі 1373 грн., а будуть – 1435 грн.

Першим в області серед ОТГ Клішковецьке КНП «Центр ПМСД» уклало договір з НСЗУ

Дата створення: 10:24 14.06.2018

До Дня медичного працівника Клішковецька ОТГ отримала справжній подарунок, адже тут відбулося урочисте відкриття Клішковецького комунального некомерційного підприємства «Центру ПМСД», закладу охорони здоров’я, який першим в області серед об’єднаних територіальних громад уклав договір з Національною службою здоров’я України. А це означає, що з 1 липня його фінансуватимуть за новою схемою, тобто держава оплачуватиме послуги лікарів за встановленими тарифами та коригувальними коефіцієнтами відповідно до кількості прийнятих пацієнтів.

Футбольний турнір пам'яті Попова Івана Гавриловича

Дата створення: 16:04 13.06.2018

Минулих вихідних на стадіоні села Клішківці відбулося велике спортивне свято, в якому взяли участь юні футболісти та ветерани футболу району. А зібралися вони, щоб вшанувати пам’ять першого директора Клішковецької спортивної школи, спортсмена, людини, яка все своє життя присвятила розвитку спорту в Клішковецькій громаді  Попова Івана Гавриловича. 13 червня цього року йому виповнилося б 69 років.

Голос жінки має силу

Дата створення: 11:09 07.06.2018

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

Свято обдарованих дітей   «Клішковецька еліта».

Дата створення: 09:50 06.06.2018

5 червня 2018 року у Клішковецькій об’єднаній територіальній громаді проведено Свято   обдарованих дітей   «Клішковецька еліта».

Нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік

Дата створення: 17:07 05.06.2018

Хто має право на отримання комунальної субсидії в 2018 році? За законодавством України право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених норм споживання та з урахуванням пільг) перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу. Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.