Чернівецька область, Хотинський район

Соціально-мистецька акція "Село на нашій Україні, неначе писанка, село"

18 квітня 2017 р.  в рамках соціально-мистецької акції "Село на нашій Україні, неначе писанка, село" в обласному музеї народної архітектури та побуту було представлено творчі надбання та Великодні традиції Волоківської об'єднаної територіальної громади. Перед глядачами виступили творчі колективи навчальних закладів громади, мешканці продемонстрували свої відомі на увесь світ народні строї, а вмілі господині пригощали, як водиться в свято, смачними наїдками. Вперше формат свята було змінено на користь презентації не окремого села, а об'єднаної громади. В цьому бачиться суттєвий позитив: адже громада таким чином демонструє згуртованість мешканців різних населених пунктів, має більший потенціал (і творчий, і фінансовий), виховує в жителів, особливо в молодшого покоління, певну самоідентифікацію. Говорили з організаторами про те, аби такий формат розвивати і надалі, орієнтувати громади на таке творче представлення своїх культурних надбань щороку. А показати їм є що: адже громади об'єднують небайдужих, активних і креативних. Тож впевнена, що на рік, по Великодню, наступна громада (а може, і кілька!) покажуть багатогранність і неповторність власних елементів культури, разом з тим засвідчуючи гордість від приналежності до багатої буковинської культури.

22:52 19.04.2017

До уваги ОТГ області!

Увага, анонс семінару з підготовки проектів в рамках інфраструктурної субвенції для ОТГ!

23:22 14.04.2017

В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОДА ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕЛІК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ РЕАЛІЗУВАТИ ЗА КОШТ ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

11 квітня 2017 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Богатирця відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, повідомляє прес-служба ОДА.

15:41 14.04.2017

Відбулась нарада керівників ОТГ області з керівниками профільних департаментів ОДА

06 квітня 2017 р. відбулась нарада керівників ОТГ області з керівниками профільних департаментів ОДА щодо нагальних питань функціонування громад та співпраці з органами виконавчої влади.

13:56 07.04.2017

Голова ОДА Фищук та заступник Міністра інфраструктури Лавренюк оглянули буковинські довгобуди

Посадовці оглянули стан будівництва зруйнованого повінню у 2008 році мосту через річку Прут в селі Маршинці Новоселицького району, дорожньої інфраструктури міста Герца та Герцаївського району, під’їзні шляхи до міжнародного пункту пропуску «Дяківці».

12:16 31.03.2017