Чернівецька область, Хотинський район

ДО УВАГИ СІЛЬГОСВИРОБНИКІВ!

Новий рік приніс зміни в оподаткуванні. З 1 січня 2019 року Законом України №2628 від 23.11.2018р.  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»  внесено зміни у ст. 266 Податкового кодексу,

11:04 03.01.2019

Чергова перемога клішківчан!

23 грудня 2018 року, на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся ІІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Щорічний конкурс знавців української мови має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

09:38 26.12.2018

Досконалості немає меж

Досконалості немає меж. Саме в цьому переконалися учасники спільного засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних, фізико-математичних дисциплін та школи молодого вчителя шкіл Клішковецької ОТГ, яке відбулося  на базі Клішковецької гімназії.

17:56 20.12.2018