Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

До уваги роботодавців області та осіб, які здійснюють діяльність без здійснення державної реєстрації

Дата створення: 10:40 21.09.2018

 Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області переймається проблемами нелегальної зайнятості та низьких заробітних плат працюючих в області, так як від зазначеного залежать не лише надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області для забезпечення пенсійних виплат нинішнім пенсіонерам, а і майбутнє пенсійне забезпечення сьогоднішніх працівників, які працюють уклавши трудовий договір з роботодавцем.

Клішковецький опорний заклад освіти ім. Леоніда Каденюка  отримав цінний подарунок

Дата створення: 18:07 20.09.2018

Клішковецький опорний заклад освіти ім.. Леоніда Каденюка  отримав цінний подарунок від музею історії Національного технічного університету  «Харківський політехнічний інститут», а саме  картину-портрет Л.К.Каденюка,   автор - заслужений діяч мистецтв України Антоніна Іванівна Анорічева – Єрьомка. Зустріч та знайомство з Леонідом Каденюком справили на неї  таке сильне враження, що народилися декілька картин, серед них - портрет космонавта на фоні рідного краю.  Від нині цей портрет займе місце в експозиції шкільного музею «Буковина – край космічний». Також  подаровано книгу-антологію про історію розвитку одного з найвідоміших вишів держави Харківський політехнічний інститут.

Від держави – у власність громади

Дата створення: 13:30 17.09.2018

Землі сільгосппризначення отримала Клішковецька ОТГ

Зарплата “в конверті” – злидні на старість!

Дата створення: 13:20 17.09.2018

На  сьогоднішній день найбільш актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація зайнятості та заробітної плати, яка справляє безпосередній вплив на пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

У селі Клішківці вдруге за рік розквітнув каштан

Дата створення: 16:10 14.09.2018

У  Клішківцях вдруге за рік у центрі села біля дитячого садочка розквітнув каштан. Пишні суцвіття біліють поруч із дозрілими плодами. 

Відбулася Перша конференція освітян Клішковецької ОТГ

Дата створення: 15:33 14.09.2018

30 серпня 2018 року у залі засідань сільської ради відбулася Перша конференція освітян Клішковецької ОТГ, яка зібрала делегації з представників Клішковецького опорного закладу освіти імені Леоніда Каденюка, Клішковецької гімназії,  Полянського НВК, Клішковецької музичної школи.

28 серпня у селі Клішківці Храмове свято - свято на вшанування Пресвятої Богородиці, на пошану якої названо місцеву православну церкву.

Дата створення: 16:12 30.08.2018

28 серпня у селі Клішківці Храмове свято - свято на вшанування Пресвятої Богородиці, на пошану якої названо місцеву православну церкву. На храмові свята до місцевої церкви з'їздилося багато вірян з сусідніх і навіть далеких місцевостей. У цей день люди сповідалися і причащалися, а після богослужіння відбувся спільний обід, на якому один одного частували,  велися веселі розмови. Потім "храмарів" господарі запрошували до дому .

Клішковецька ОТГ увійшла у п"ятірку переможців проекту "Агенти громад".

Дата створення: 22:15 11.08.2018

У Чернівцях визначили п’ятірку переможців проекту «Агенти громад». Клішковецька ОТГ увійшла у п"ятірку переможців проекту "Агенти громад" і була нагороджена грамотою за ролик, який набрав найбільше переглядів на YouTube і грамотою за ролик, який набрав найбільше переглядів на сторінці "Агента громади".

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата створення: 12:40 30.07.2018

В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Клішковецької об`єднаної територіальної громади.

Управління проектами

Дата створення: 17:07 18.07.2018

Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH