УВАГА КОНКУРС!

З 01 по 10 серпня 2023 року  Філія "Сокирянське лісове господарство" ДП "Ліси України" проводить конкурс на кращий дитячий малюнок на тему "Лісівник - краща професія". Участь беруть учні молодших класів (1-4) загальноосвітніх закладів загальної середньої освіти, розташованих на території діяльності філії.

16:35 02.08.2023

На Буковині 272 особи отримали ваучер

Чернівецька обласна служба зайнятості в січні-липні поточного року видала 272 ваучери для підняття конкурентоспроможності деяким категоріям громадян. Зокрема, ваучери отримали:

11:17 02.08.2023

РАЗОВА ГРОШОВА ВИПЛАТА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує! Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 року № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» передбачено здійснення разової грошової виплати до Дня Незалежності України.

15:37 31.07.2023

Тимчасовий графік прийому громадян для оформлення паспортів

До уваги мешканців Клішковецької територіальної громади! У період з 1 по 14 серпня оформлення паспортів громадянина України у вигляді ID-карток та паспортів громадянина України для виїзду за кордон відбуватиметься у визначені дні:

15:36 31.07.2023

Буде дитяча кімната у Клішковецькому центрі надання соціальних послуг.

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді», завдяки фінансовій підтримці міжнародних донорів, надала матеріали відділенню соціальної роботи Клішковецького центру надання соціальних послуг для облаштування дитячої кімнати для дітей з малозабезпечених сімей та дітей вимушених переселенців, які проживають на території Клішковецької територіальної громади.

15:59 25.07.2023

ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЄМО РАЗОМ !  ПРО ВСІХ ПАМ"ЯТАЄМО І ДОПОМОГАЄМО!

Чергова гуманітарна допомога від Перебиковецького старостинського округу  Клішковецької громади доставлена на передову. Відвідали наших захисників в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях. Доставили 9 тонн продуктів харчування : 1 530 тушонок, з них 460 рибних, овочі (помідори, огірки, помідори, капуста), хліб домашній, печиво,  воду, а також  посилки від рідних та близьких.

14:28 25.07.2023