ВІДКРИТО ЗБІР.

БАГІ є життєво необхідними ДЛЯ ВЧАСНОЇ ДОСТАВКИ ПОРАНЕНИХ до стабілізаційного пункту. Є правило золотої години. Медики зрозуміють. Наш захисник з села Клішківці ТЕЛЬМАН ВІТАЛІЙ закликає долучитися до збору для військових побратимів його бригади, яка найближчий час відправляється на передову, на БАГІ для евакуації поранених та збереження життя наших захисників. Ціль 400 000 грн.

12:46 24.08.2023

З Днем Незалежності України !

Шановні жителі Клішковецької громади з Днем Незалежності України всіх нас! Сьогодні святкуємо 32-у річницю нашої незалежності. Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша Україна цвіте і розвивається. Ми українці - і пишаємося цим!

12:40 24.08.2023

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ, ЗА ПЕРЕМОГУ НАШОГО ВІЙСЬКА

24 серпня, у день святкування Незалежності України, у Свято-Успенській церкві села Клішківці буде відслужена МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ, ЗА ПЕРЕМОГУ НАШОГО ВІЙСЬКА над російським агресором.

12:48 23.08.2023

З Днем Державного Прапора України !

Шановна громадо ! Від щирого серця вітаю всіх із Днем Державного Прапора України! Прапор – один з найголовніших символів для кожного українця. Наш народ ніс його через покоління національно-визвольної боротьби, через революції і Майдани, через геноцид та війни. Він є символом суверенітету і незалежності, символом, дорогим для всіх поколінь українців всього світу.

11:23 23.08.2023

Організовано відпочинок для дітей військовослужбовців громади

Для дітей військовослужбовців Клішковецької громади Громадською спілкою спортивно-оздоровчого табору "Твій табір (YOUR Camp)" у селі Ржавинці, а саме директором ТИМКО Ігорем Вікторовичем організовано тижневий відпочинок.

17:00 21.08.2023

У селі Клішківці перейменовано вулицю та провулок на честь ВАСИЛЯ МОЙСЕЄНКА

У селі Клішківці Дністровського району Чернівецької області перейменовано вулицю Лісову та провулок Лісовий на вулицю та провулок ВАСИЛЯ МОЙСЕЄНКА,  старшого водія мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону військової частини А4267, який  загинув 07 березня 2023 року, захищаючи Україну від російської агресії в населеному пункті БЕРЕСТОВЕ Бахмутського району Донецької області внаслідок  мінометного обстрілу з боку противника.

15:04 04.08.2023

Відбулося пленарне засідання 28-ої сесії сільської ради VІІІ скликання

04 серпня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 28-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. На сесії були присутні 15 депутатів сільської ради, які  прийняли 9 рішень.

14:38 04.08.2023