Об'єднані громади Буковини: потенціал, виклики, перспективи

Дата створення: 19:28 17.03.2017

Вже третій рік ми живемо в нових реаліях реформування системи управління на місцях; в Україні відбувається реформа децентралізації влади, формуються нові адміністративно-територіальні одиниці – об’єднані територіальні громади. Як живеться цим новим формам місцевого народовладдя, як відбувається їхній розвиток?

Зустріч представників об’єднаних територіальних громад Хмельницької області з головами об’єднаних територіальних громад Буковини

Дата створення: 23:50 13.03.2017

06 березня 2017 року в рамках навчальної поїздки делегації представників об’єднаних територіальних громад Хмельницької області відбувся круглий стіл з головами об’єднаних територіальних громад Буковини по обміну кращими практиками використання коштів міжнародної технічної допомоги в громадах Чернівецької області.

Свято у Клішковецькому НВК

Дата створення: 15:56 07.03.2017

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 БЕРЕЗНЯ.

Дата створення: 11:57 07.03.2017

Відбулася виїзна зустріч голів ОТГ за участі керівників районної ради Хотинщини, депутатів Чернівецької обласної ради та представників Чернівецької ОДА.

Дата створення: 21:51 02.03.2017

28 лютого на базі Клішковецької об’єднаної територіальної громади відбулася виїзна зустріч голів ОТГ за участі керівників районної ради Хотинщини, депутатів Чернівецької обласної ради та представників Чернівецької ОДА.

Першопрохідці адмінреформи: виклики та успіхи Клішковецької громади (відео)

Дата створення: 09:46 02.03.2017

Клішківці, Млинки та Поляна.  Ці три населені пункти вже більше року існують як ОТГ. Хоча за перспективним планом, укрупнення мало бути більшим. Тут зазначають, все тому, що громада стала однією з першопрохідців адміністративної реформи: люди боялися нового.