Новини

26-27 січня 2017 року відбувся тематичний тренінг з питань формування комунікаційної політики у громаді

Дата створення: 11:08 30.01.2017

26-27 січня 2017 року у м.Вижниця відбувся тематичний тренінг з питань формування комунікаційної політики у громаді. Захід відбувся у рамках мікропроекту "Якісна комунікаційна політика у громаді, як фактор довіри та соціального взаємопорозуміння" за підтримки програми U-LEAD. Від Клішковецької ОТГ у заході взяла участь Мельник Надія Сергіївна.

22 січня - День Соборності і День Першої Незалежності України. В церквах громади відбудеться молебень за єдність України.

Дата створення: 16:30 20.01.2017

22 січня  -  День Соборності   і  День Першої Незалежності України.

Водохреща - 2017 у Клішковецькій громаді

Дата створення: 11:50 20.01.2017

Виїзний семінар об'єднаних громад Буковини

Дата створення: 12:57 19.01.2017

17 січня 2017 року у Волоці відбулось чергове виїзне засідання асоціації "Агенція розвитку громад Буковини". Господарі ділились своїми здобутками за рік роботи, яких немало. Однак не обминули в розмові і проблем та викликів, які наразі постають перед громадами. Обговорили питання протипожежної безпеки, підготовки спільних проектних заявок. В ході засідання було підписано звернення до Прем'єр-Міністра України щодо вирішення нагальних питань, яке стало логічним продовженням резолюції Форуму об'єднаних громад. Громади очікують реальних реформ, а не їх імітації, і виважених законів та підзаконних нормативно-правових актів від центральної влади.

Плануємо заходи на 2017 рік.

Дата створення: 14:19 16.01.2017

Впродовж святкових Маланкових дійств, які, до речі, відбуваються в новоутворених об'єднаних громадах області - Вашківецькій та Красноїльській - вдалося вирішити важливе питання організації візиту з обміну досвідом керівників об'єднаних громад Буковини до гміни Дзержонюв (Дольношльонське воєводство, Польща). Війт гміни та голова Асоціації гмін Дольношльонського воєводства Марек Хмелєвскі, який перебував на Буковині в рамках підписання угоди про Міжнародний фольклорний фестиваль "Буковинські зустрічі", люб'язно погодився поділитися досвідом урядування в Польщі, зустрівся з головою Асоціації ОМС "Агенція розвитку громад Буковини" Григорієм Ванзуряком та спільно ми спланували візит голів ОТГ Чернівецької області до Польщі на липень цього року.

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для зовнішнього освітлення населених пунктів - за роздрібними тарифами

Дата створення: 15:26 13.01.2017

28 грудня 2016 року офіційно опубліковано  постанову НКРЕКП від 24.11.2016 р. № 2021 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня  2010 року № 218» та від 15.12.2016 р. № 2210 «Про визнання такою, що втратила  чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України».

Підсумок 2016 року: 20 відсотків буковинців об`єднались у громади

Дата створення: 15:25 13.01.2017

Тест на дієвість здавали у 2016 10 громад-першопрохідців, які об`єднались у 2015 році. Вони вчились самостійно господарювати, планувати бюдждети і штати, покращувати свою інфраструктуру. Експерти відзначають: за один рік у громадах зробили те, що не було зроблне за усі роки незалежності. 10 громад, які об’єднались у Чернівецькій області у 2015 році - Глибоцька ОТГ, Волоківська ОТГ, Великокучурівська ОТГ, Сокирянська ОТГ, Вашковецька ОТГ, Усть-Путильська ОТГ, Мамалигівська ОТГ, Клішковецька ОТГ, Недобоївська ОТГ, Рукшинська ОТГ, вже із 1 січня 2016 вийшли на пряме бюджетне фінансування.