Зустріч представників об’єднаних територіальних громад Хмельницької області з головами об’єднаних територіальних громад Буковини

Дата: 13.03.2017 23:50

06 березня 2017 року в рамках навчальної поїздки делегації представників об’єднаних територіальних громад Хмельницької області відбувся круглий стіл з головами об’єднаних територіальних громад Буковини по обміну кращими практиками використання коштів міжнародної технічної допомоги в громадах Чернівецької області.

Під час робочої зустрічі члени делегації ознайомились з практикою реалізації громадами Буковини проектів державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, проектів за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, інших донорських організацій.

Під час візиту хмельничани відвідали Глибоцьку та Великокучурівську ОТГ, де ознайомились з роботою соціальних об’єктів інфраструктури, збудованих або модернізованих в 2016 році в рамках зазначених проектів.

Участь в заході взяли заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації О.Стецевич, представник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Х.Марчук та голови об’єднаних територіальних громад с.Вашківці, Недобоївці, Клішківці, Глибоки.