В Мінрегіоні привітали голів об’єднаних громад - випускників Академії лідерства Ради Європи

Дата: 25.02.2017 22:49

23 лютого в Мінрегіоні відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів головам об’єднаних територіальних громад про завершення тренінгової програми Ради Європи «Академія лідерства».

Під час заходу Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода, крім іншого, зазначив:

«Децентралізація дала змогу багатьом зрозуміти, що держава - це не щось абстрактне і це не лише чиновники у Києві. Реформа дає змогу кожній, навіть невеликій громаді долучитися до розбудови країни і відчути відповідальність за її долю. Саме місцеве самоврядування має бути основою, фундаментом держави. І в ході децентралізації ця основа дедалі зміцнюється. Ваші рішення, дії і слова зараз дуже важливі, бо ви є найближчі до людей представники влади. Ви маєте бути провідники прогресивних змін в країні, найефективнішою ланкою впровадження державної політики і не відокремлювати себе від неї. Тому вітаю вас з закінченням курсу і сподіваюсь, що нові знання ви використаєте на благо мешканців ваших громад і поширите серед колег».

У свою чергу, Мортен Енберг, голова офісу Ради Європи в Україні, звертаючись до голів об’єднаних громад, зазначив:

«Ваш успіх – це успіх всієї реформи. І ми раді, що маємо змогу підтримати цей успіх. Зараз офіс Ради Європи в Україні розробляє черговий план дій. В ньому головний акцент, як і раніше, робимо на підтримці процесів децентралізації та регіонального розвитку».

Випускниками цього річної Академії лідерства Ради Європи стали 37 голів об’єднаних громад з 16 областей України.

Серед випускників Академії лідерства Ради Європи - і голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк.

Голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк - випускник Академії лідерства Ради Європи. Вітання!

Довідка

Щорічна тренінгова програма «Академія лідерства» Ради Європи проводиться в Україні з 2011 року у співпраці з Мінрегіоном.

З 2011 по 2015 роки тренінги Академії лідерства пройшли понад 200 керівників органів місцевого самоврядування.

У 2016 році Академію було адаптовано під голів об’єднаних територіальних громад. Протягом року відбулось три триденні сесії, за підсумком яких 37 голів отримали сертифікати Ради Європи.