Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

19 квітня 2017 р.в Чернівецькому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування було проведено навчальний семінар

    

19 квітня 2017 р. в Чернівецькому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування в рамках співпраці з Агенцією розвитку громад Буковини було проведено навчальний семінар щодо підготовки проектів на державну субвенцію з розвитку інфраструктури об'єднаних громад.

   

Які новації порівняно з минулим роком чекають подавачів проектів цьогоріч? Яким є законодавче регулювання процесу подання проектів? Як підготувати якісну заявку? Які інші конкурсні можливості чекають на громади найближчим часом? На ці та інші питання шукали відповіді учасники семінару разом з виконавчим директором Агенції Нелею Малько, головним спеціалістом управління містобудування, архітектури та регіонального розвитку Чернівецької ОДА Іриною Собиль, керівником південно-західного хабу програми для України з підвищення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою" Юлією Грицку-Андрієш. Семінар однозначно був корисним для осіб, відповідальних за підготовку проектів в громадах (а такі люди визначені вже у всіх ОТГ), особливо для тих, хто цього року вперше готуватиме проекти - а це 6 громад, утворених в 2016 році. Нові, більш жорсткі умови подання проектів стимулюватимуть ОТГ до більш грунтовного підходу до планування та підготовки проектних заявок на Мінрегіон.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH