Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Відбулася виїзна зустріч голів ОТГ за участі керівників районної ради Хотинщини, депутатів Чернівецької обласної ради та представників Чернівецької ОДА.

28 лютого на базі Клішковецької об’єднаної територіальної громади відбулася виїзна зустріч голів ОТГ за участі керівників районної ради Хотинщини, депутатів Чернівецької обласної ради та представників Чернівецької ОДА.

  
Голова Клішковецької ОТГ Василь Ченківський, як справжній господар, провів учасникам коротку екскурсію по об’єктах, що є гордістю громади. Це і Клішковецький НВК разом із гімназією та школою Каденюка, і амбулаторія, і пожежне депо і навіть лазня. В мальовничому селі Поляна учасники зустрічі відвідали місцеву школу та ФАП. Всюди делегатів радо приймали та ділилися успіхами та надбаннями. Особливо приємно було отримати щирі та дзвінкі вітання дітей в садочках та школах громади. 

    
 Пізніше, за круглим столом учасники зустрічі мали можливість обговорити нагальні питання, що хвилюють їх громади, та підбити підсумки зустрічі. Оксана Палійчук – директор департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА – розповіла про напрямки реформування освіти та створення освітніх округів, а Любов Крикливець – заступник начальника управління Департаменту охорони здоров’я – зосередила увагу на обговоренні нагальних фінансових питань, що турбують громади. 

  
Регіональний консультант з правових питань Ольга Чепіль та начальник відділу Управління регіонального розвитку ОДА Христина Марчук окреслили «децентралізаційні» зміни в законодавстві та детально зупинились на правових і організаційних аспектах.

    
Загалом, зустріч видалася дуже продуктивною та багатою на враження, адже лише об’єднані зусилля є запорукою успіху та процвітання.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH