Громада вирішила встановити пам"ятник Л.Каденюку

IMG_3262

Щоб увіковічнити пам‘ять славетного земляка, Героя України, першого космонавта неза­лежної України,  громада села Кліш­ківці вирішила виготовити та встановити пам‘ятник Леоніду  Костянтиновичу Каденюку.

Клішковецька сільська рада та Клішковецька ЗОШ І–ІІІ ступенів запрошують усіх не­байдужих краян зробити свій внесок у цю спільну справу. «Це не просто вияв шани зо­ряному односельцю, завдя­ки якому було підтверджено статус України, як космічної держави, це насамперед на­гадування прийдешнім поко­лінням про славного земляка, котрий зумів досягти високої мети – цілеспрямовано і на­полегливо долав шлях до мрії дитинства», – зазначає ди­ректор Клішковецької ЗОШ та член організаційного комітету А. М. Танащук.

Пам‘ятник планується вста­новити до 1 вересня цьогоріч біля фасадної стіни нового копусу школи.

Щодо добровільних вне­сків звертатися в оргкомітет за телефонами: 050-867-95-05 (А. М. Сапогівський), 095-657-53-08 (А. І. Козо­різ), 050-674-56-86 (А. М. Танащук).