16 лютого 2017 року було підписано меморандум про співробітництво між Асоціацією ОТГ України і Агенцією розвитку громад Буковини.

Голова асоціації ОМС Чернівецької області Григорій Ванзуряк взяв сьогодні участь у зборах Асоціації об'єднаних громад та підписав Меморандум про співробітництво між асоціаціями. Рішення про співробітництво було прийнято головами наших громад на загальних зборах ще 26-го грудня минулого року і є дуже важливим. Наразі створені обєднані громади не мають належної матеріально-фінансової бази. Прийняття законів затягується внаслідок різного роду торгів, небажання центру випускати з рук фінансові ресурси та важелі впливу. І тільки спільними зусиллями, об'єднуючись, тиснучи знизу, можна здійснювати якісні зміни як в громадах, так і в країні в цілому.