V Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування у Львові

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

Із виступу на Форумі місцевого самоврядування у Львові першого заступника міністра регіонального розвитку В'ячеслава Негоди:
"Одні не хочуть добровільно віддавати повноваження - бо за повноваженнями - ресурси, а є ітакі, які не хочуть брати повноваження, бо, за повноваженнями і ресурсами є і третя складова: відповідальність"
"Ми рухаємось часто нелогічно, формуємо базовий рівень часто всупереч, а не завдяки".
"Третина ОТГ... - це політичне рішення підтримати об'єднання, але вони неспроможні. Немає змісту просто обєднуватися, треба розвиватися"

Другий день форуму місцевого самоврядування у Львові: електронне врядування, співпраця ВР з муніципалітетами, стратегічний підхід до розвитку громад.
Цитата дня: "Е-врядування - це не тільки електронний документообіг, адміністративні послуги, але і можливість створювати громадянам свої е-платформи і впливати на прийняття рішень".
"За 2 роки Україна в рейтингу впровадження е-врядування піднялась на 25 позицій"
"Дороги і ями не мають партійностей"
"15років у Канаді відбувався процес об'єднання і становлення таких громад"
"Гандзя посадила 20картоплин і 20зібрала. Жодної не загубила (Павло Шеремета про ріст ВВП на душу населення в Україні з 1990р)"
"Виразити результат в публічній сфері важче, ніж в бізнесі. Але - загальний принцип "Те, що не вимірюється, те не управляється - важливий підхід".