Підписано меморандум про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель з державної власності у комунальну

27857805_1615154661903783_8139887599034861318_n

10.02.2018 року  Клішковецьким сільським головою В.Ченківським підписано Меморандум про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об"єднаних територіальних громад.

"Нарешті це сталося! Сьогодні в Чернівецькій ОДА дійсно свято - підписання меморандумів про співпрацю при здійснені заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад. Від голів ОТГ звучали слова подяки Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, коаліційному уряду, народним депутатам , які виконали обіцянку і почали процес передачі землі громадам. Це ще один додатковий стимул громадам до об'єднання. Я нагадав головам ОТГ як все розпочиналось у 2014 році після рішення Премєр-міністра Арсенія Яценюка запустити реформу децентралізації влади, як деякі сільські голови зробили перший вирішальний крок, а деякі і досі пасуть задніх. Але цю реформу не спинити, як би деяким цього не кортіло." -  дану інформацію виставив на своїй сторівці народний депутат України Максим Бурбак.