9 лютого буковинцям прогнозують сильний сніг або хуртовини

У Чернівецькій області оголошено штормове попередження

Внаслідок впливу активного циклону 8 та 9 лютого на території України очікуються складні погодні умови.

Так, вже у четвер, 8 лютого, в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях очікуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Місцями можлива ожеледь та налипання мокрого снігу.

Вже від 9 лютого в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях слід очікувати сильний сніг або навіть хуртовини та налипання мокрого снігу. На дорогах можлива ожеледиця.

У Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях у п’ятницю йтиме сильний дощ та мокрий сніг, що принесуть із собою ожеледь і налипання мокрого снігу.

Синоптики попереджають, що такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. А також є вірогідність перебоїв у роботі електричних мереж.