ДО УВАГИ СПРОЩЕНЦІВ, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення!

Дата: 03.01.2019 10:10

Новий 2019 рік приніс певні зміни і для бізнесу, який працює на спрощеній системі оподаткування на умовах сплати єдиного податку.

Зокрема, підприємці, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, мають використовувати реєстратори розрахункових касових операцій незалежно від обсягів продажу.  Це регламентовано внесеними змінами у п. 10 ст. 296 Податкового Кодексу. (Нагадуємо, що аналогічна норма уже  працює  по відношенню до продажу   технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту). Перелік медичних товарів регламентовано ст.2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Перелік того, що входить в поняття «лікарські засоби» -  у ст.. 2  Закону «Про лікарські засоби»

Підготовлено в рамках проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»