Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Учні Полянського НВК Клішковецької ОТГ досягли високих рівнів.

Учні Полянського НВК Клішковецької ОТГ досягли високих рівнів і стали переможцями обласних етапів Всеукраїнських конкурсів та трудових акцій  та були  нагороджені  дипломами і грамотами:

0_02_04_cf10ddc983ebf78825f559a22f99a49041c5c1eeaa3b802998c09f9e3300ddf8_3c5deffa

 

1. Нагороджено дипломом комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за творчий підхід і високий рівень виконання практичної природоохоронної роботи в рамках Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» та зайняте в обласному етапі в старшій віковій категорії:

ІІІ місце:   - Барляк Мілану, вихованку гуртка «Юний еколог» Полянськогго НВК Клішківецької ОТГ Хотинського району. Керівник - Мельник Д.С

 

2. Нагороджено грамотою комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за проведену змістовну дослідницьку і практичну роботу в рамках Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків» та зайняте в обласному етапі І місце:

- Петрашишену Алісу, ученицю 10 класу Полянського НВК Клішковецької ОТГ Чернівецької області. Керівник - Мельник Д.С.;

 

3. Визначено переможцем обласного етапу та нагороджено дипломом комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» за високий рівень виконання практичної та дослідницької роботи в рамках Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді «Вчимося заповідувати – ІV етап»:

- Ротар Вікторію, ученицю 8 класу Полянського НВК. Керівник - Мельник О.Б.;

 

4. Нагороджено грамотою комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за високий рівень виконання практичної та дослідницької роботи в рамках Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит» та зайняте в обласному етапі:

 

Операція «Мурашка»:   І місце - Несторяка Валентина, учня 9 класу Полянського НВК Клішківецької ОТГ. Керівник - Мельник Д. С.;

 

Операція «Махаон»: І місце - Барляк Анну, ученицю 11 класу Полянського НВК Клішківецької ОТГ. Керівник - Мельник Д. С.

 

Операція «Реміза»: І місце: - Печерягу Миколу, учня 11 класу Полянського НВК Клішківецької ОТГ. Керівник - Мельник Д. С.

 

5. Визначено переможцем обласного етапу та нагороджено дипломом комунального закладу «Чернівецький обласний центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді» за високі показники вивчення, дослідження та охорони птахів в рамках Всеукраїнської природоохороннопропагандистської акції «Птах року – 2018» та зайняте ІІІ місце

- Січковську Анну, ученицю 8 класу Полянського НВК Клішковецької ОТГ Хотинського р-ну. Керівник Юрків Н.І.

Вітаємо переможців!« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH