Привітання сільського голови.Щасливого Різдва та благословенного Нового року!

У неповторні й радісні дні, сповнені веселим настроєм

та очікуванням дива

щиро та  сердечно  вітаю

всіх жителів

Клішковецької об’єднаної територіальної громади

з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє. Саме ці людські постулати сприятимуть життєвим успіхам в Новому році, а Різдво Христове наповнить серце любов'ю, надією та вірою!

Бажаю всім міцного здоров, добробуту, творчої наснаги та плідної праці в ім розквіту нашої громади.

Нехай 2019 рік принесе нам стільки радості, скільки днів у році,  щоб кожен день дарував нам усмішку та частинку добра,  і  все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими один до одного !

Хай всі добрі справи розпочинаються з Божого благословення

та  сприяють  успішній реалізації бажаних  результатів.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З великою шаною і повагою

Клішковецький сільський голова                       В.Ченківський