Чергова перемога клішківчан!

23 грудня 2018 року, на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся ІІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Щорічний конкурс знавців української мови має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

DSC_1637

Щороку у престижному конкурсі беруть участь учні 3-11-их класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студенти та курсанти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також молоді люди з різних куточків світу. Конкурс відзначається високою активністю серед дітей та юнацтва, проходить піднесено й урочисто. Цьогоріч в області було понад 250 учасників конкурсу.

Клішковецька сільська об’єднана територіальна громада гідно була представлена на ІІІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 7 учнями ЗЗСО громади, зокрема маємо призові місця:

• ІІІ місце - Соломко Андрій, учень 4 класу Клішковецького ОЗО (вчитель Кушнір С.С.)
  • ІІІ місце - Яловега Анастасія, учениця 11 класуКлішковецького ОЗО (вчитель Главачук С.Д.)