Святий Миколай відкрив головну ялинку у Клішковецькій громаді.

19 грудня в день Святого Миколая відбулося урочисте відкриття головної Новорічної ялинки Клішковецької громади. На святковий захід зібралися діти та дорослі, щоб разом взяти участь у святі. Їх чекала святкова розважальна програма за участю гуртківців Клішковецького будинку культури, учнів Клішковецької гімназії, Клішковецького ОЗО ім.Л.Каденюка, Клішковецької музичної школи. Сільський голова  В.М.Ченківський урочисто відкрив головну ялинку села і привітав усіх з неперевершеним святом Святого Миколая та наступаючим Новим 2019 роком. Діти веселились, танцювали, і співали. Додали в атмосферу новорічного настрою і солодкі подарунки.

IMG-fe30b03447523e68d3ffd61181ca4c39-V

Особливо радо вітали Святого Миколая  дошкільнята  у своїх закладах. Також традиційно  щорічно особливий Миколай приніс свої подарунки до Полянського НВК.