Посвячення куполів Свято-Успенського храму села Клішківці

17 грудня на свято Великомучениці Варвари відбулося посвячення куполів Свято-Успенського храму села Клішківці. З Божою допомогою, допомогою благодійників і всіх прихожан храму відбулося відновлення храму, а саме встановлення нових куполів. Чин посвячення звершив Преосвященніший Веніамін єпископ Хотинський, йому співслужило духовенство з навколишніх сіл. Зустрічали Владику Веніаміна віршованими рядками та гарними квітами дітки та всі прихожани і гості свята. Він, натомість, возніс молитви за мир в Україні, за любов та злагоду між людьми.

IMG-b6c428ead1faaee56b33657f1464b712-V