ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! (Підприємницька правова абетка)

Наближаються новорічні свята, а з ними і перенесення робочих днів. Так, розпорядженням Кабміну встановлено, що робочий день 31 грудня 2018 року переноситься на суботу, 29 грудня 2018 року.

У відповідності до норм Податкового Кодексу термін сплати податків та зборів, якщо останній день сплати припадає на вихідний або святковий день, перенесенню не підлягає.

Передбачається, що Держказначейство працюватиме 28 грудня до 20-ї години, а 29-го – тільки першу половину дня, до 13 години.

Врахуйте цю інформацію, плануючи сплату податків, і ввійдіть в Новий рік без податкового боргу.

Матеріал підготовлено в межах проекту ЄС M4EG «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»