Клішковецька громада вітає своїх переможців

Дата: 10.12.2018 13:41

8 грудня 2018 року на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами

«Питання, яке сьогодні нас усіх тут поєднало, – це питання української мови, питання збереження культурної спадщини Т.Г.Шевченка, який є потужним джерелом перетворення людини в митця, справжнього патріота нашої держави. Я впевнена, що сьогоднішнє свято принесе всім багато гарних вражень», – зазначила у привітальній промові Мар’яна Октавіанівна Унгурян, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки ЧОДА.

Учасників конкурсу та їхніх наставників ознайомили з метою, умовами та порядком проведення конкурсних змагань. Після цього діти вирушили до аудиторій, щоб розпочати виконання завдань.

Загалом конкурс користується високою популярністю, відзначається високою активністю серед дітей та юнацтва, проходить піднесено й урочисто. Цього року в змаганнях ІІІ етапу взяли участь понад 200 буковинських школярів та студентів.

Від Клішковецької ОТГ у ІІІ етапі конкурсу брали участь учні-переможці ІІ етапу конкурсу:

Волос Віталій, 5 клас

Митрофанюк Крістіна, 8 клас

Коваль Еліна, 9 клас

Богачик Валерія, 10 клас.

DSC_1923

За підсумками ІІІ етапу конкурсу маємо призові місця:

Волос Віталій, Клішковецька гімназія, вчитель Дячук А.А. – ІІ місце

Митрофанюк Крістіна, Клішковецька гімназія, вчитель Войт С.В. – ІІ місце