Щотижневий моніторинг освоєння коштів інфраструктурної субвенції ОТГ Чернівецької області у 2018 році

Станом на 26 листопада 2018 року об’єднаними громадами області отримано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на загальну суму 60 698 тис.грн., або 88,8 % від передбаченого обсягу на цей рік.

b344cbded9342321ed15e181715fc9d8

Разом з тим, освоєно коштів державної інфраструктурної субвенції на загальну суму 46 130,6 тис.грн., або 76,0% від профінансованої суми на 2018 рік.

Об’єднані територіальні громади області продовжують активну роботу з освоєння коштів інфраструктурноїсубвенції, серед лідерів - Вашківецька, Недобоївська, Красноїльська, Усть - Путильська, Чудейська, Клішковецька, Новоселицька, Тереблеченська, Сокирянська та Вижницька громади. На цей час зазначеними громадами на реалізацію проектів залучено майже 100% коштів від профінансованої суми.

Варто зазначити, що цього року Мамаївська громада отримала 1767,2 тис.грн. інфраструктурної субвенції, за рахунок якої заплановано реалізувати 2 проекти. Зокрема, проект «Поліпшення якості надання адміністративних послуг шляхом придбання обладнання з виготовлення паспортів для центру надання адміністративних послуг», що спрямований на поліпшення якості надання адміністративних послуг в межах громади.

Окрім того, розпочато капітальний ремонт тротуарних доріжок по вул. Шевченка в с. Мамаївці. Вжиті заходи забезпечать безпечний, зручний та комфортний рух мешканців, налагоджену транспортну інфраструктуру, яка включає велосипедні доріжки і дає можливість вільно та швидко пересуватися, із врахуванням потреб маломобільних груп населення.

Чернівецька обласна державна адміністрація