Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Участь в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

24 листопад 2018 року у місті Чернівці у «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» проходив обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у 8-ми напрямках.

CIMG3936

Клішковецьку ОТГ у напрямі «Географія рідного краю» представляли учні Клішковецької гімназії  - учениця 9 класу Гончар Віталіна та учень 6Б класу Кирилюк Володимир. Учні представляли роботу «Дорожні ландшафти села Клішківці».

Науково-пошукова діяльність учнів – членів гуртка «Географічне краєзнавство» оцінювалася компетентним журі – науковцями географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Відрадно, що наші гімназисти посіли два других місця – як на заочному, так і на очному етапах експедиції.

Дякуємо керівникам роботи – вчителю географії, природознавства та економіки Палагнюк Світлані Дмитрівні та головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Клішковецької сільської ради, кандидату географічних наук Кирилюк Олені Володимирівні та науковому консультанту – кандидату географічних наук Кирилюку С.М.

 

Вітаємо їх і бажаємо нових перемог!« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH