Вітаємо переможців обласного учнівського екологічного конгресу «Живи, Земле»

Дата: 20.11.2018 14:42

16 листопада 2018 року Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено обласний учнівський екологічний конгрес "Живи, Земле".

Згідно програми та положення Конгресу, проведена робота в наступних номінаціях: «Загальні екологічні проблеми», «Охорона рослинного світу», «Охорона тваринного світу», «Природоохоронні території».

111

Учасниками Конгресу стали учні закладів загальної середньої освіти, члени шкільних лісництв, гуртків юних екологів, юних друзів природи та інших учнівських об'єднань закладів позашкільної освіти районних відділів освіти Буковини та об’єднаних територіальних громад, які займаються питаннями вивчення стану навколишнього природного середовища та пошуками шляхів його поліпшення.

Роботу учасників Конгресу оцінювало компетентне журі в складі науковців Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Буковинського державного медичного університету, фахівців з управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА, Басейнового управління річок Прут та Сірет, Чернівецького ботанічного саду, педагогів Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

Зокрема, у роботі конгрессу взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Клішковецької сільської обєднаної територіальної громади:

1. Долга Ульяна Анатоліївна з роботою «Стан та перспективи охорони рослинного світу на території дендропарку Клішківського лісництва Чернівецької області», учениця 10 класу Полянського НВК (керівник – вчитель екології Полянського НВК Мельник Д.С.);
  2. Кирилюк Володимир Сергійович з роботою «Досвід виготовлення паперу із рослинної та вторинної сировини», учень 6-Б класу Клішковецької гімназії (керівники: вчитель природознавства, географії, економікиКлішковецької гімназії Палагнюк С.Д., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Клішковецької сільської ради Кирилюк О.В., науковий консультант Кирилюк С.М.)
  3. Ротар Вікторія Русланівна з роботою «Екологічний та таксономічний аналіз созологічно цінних видів флори Клішківського лісництва», учениця 8 класу Полянського НВК (керівник – вчитель географії Полянського НВК Мельник О.Б.)

Підвівши підсумки, журі визначило переможців

ПЕРШЕ МІСЦЕ:

В номінації «Загальні екологічні проблеми»:

• робота Кирилюка Володимира,;

ДРУГЕ МІСЦЕ:

В номінації «Охорона рослинного світу»:

• робота Ротар Вікторії;

В номінації «Природоохоронні території»:

• робота Долгої Ульяни.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!