І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь (Т. Шевченко)

Делегація Клішковецької ОТГ у складі працівників освіти: керівники, вчителі, старшокласники відвідали ліцей Глибоцького ОТГ. Директор ліцею Дмитро Іванович Глобак поділився успішним досвідом роботи з молоддю, а саме - робота з проектами.

Проектна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції, які на Раді Європи були визначені як основні в ХХІ столітті: полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні.

Дмитро Іванович також став гідом нашої делегації по Глибоцькій ОТГ: відвідали сироварню, якій немає аналогів на Буковині,а також історичні місця громади; побували в інтернет магазині "Флоріум".

Своїми враженнями про Глибоцький ліцей та Глибоцьку ОТГ поділилися в своїх педагогічних та учнівських колективах.

IMG-cd757cb41f967974d22b07315cd55d45-V[1]