Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь (Т. Шевченко)

 Делегація Клішковецької ОТГ у складі працівників освіти: керівники, вчителі, старшокласники відвідали ліцей Глибоцького ОТГ. Директор ліцею Дмитро Іванович Глобак поділився успішним досвідом роботи з молоддю, а саме - робота з проектами.

Проектна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції, які на Раді Європи були визначені як основні в ХХІ столітті: полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні.

Дмитро Іванович також став гідом нашої делегації по Глибоцькій ОТГ: відвідали сироварню, якій немає аналогів на Буковині,а також історичні місця громади; побували в інтернет магазині "Флоріум".

Своїми враженнями про Глибоцький ліцей та Глибоцьку ОТГ поділилися в своїх педагогічних та учнівських колективах.

IMG-cd757cb41f967974d22b07315cd55d45-V[1]« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH