Чернівецька область, Хотинський район

Конференція "SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню"

Дата: 06.11.2018 14:53
Кількість переглядів: 93

В Чернівцях  відбулася конференція "SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню" за Ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання ", в якій взяли участь представники Клішковецької ОТГ. Захід відбувається за участю національного координатора Ініціативи в Україні Олександра Цепко, радника програми Павла Касьянова, голів та представників об'єднаних територіальних громад, делегації Ботошанського повіту Румунії, представників облдержадміністрації і облради.

Мета: формування регіональної платформи для професійних дискусій між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, бізнес середовища щодо SMART-спеціалізації територій задля обміну досвідом та вироблення подальшого плану дій.

IMG-d5ae000eb0b53fb0ac2e9592d2a2a34e-V[1]