Реалізація права на пенсійне забезпечення заробітчан-буковинців

Протягом січня-вересня 2018 року переказ пенсій, призначених відповідно до законодавства Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки, Російської Федерації та Республіки Болгарія здійснено 63 особам, які проживають на території Чернівецької області, на загальну суму 1463,44 тис. грн.

?·?°???°?????°?¶?µ??????

На виконання міжнародних договорів, укладених Україною з іноземними державами, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області підготувало ще 154 комплекти документів для реалізації права заробітчан на пенсійне забезпечення. Тож кількість буковинців, які матимуть змогу отримувати зароблену за кордоном пенсію не виїжджаючи з України, незабаром побільшає.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області