ОПРИЛЮДНЕНО ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК-2019

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.

На даний момент сформовані плани перевірок на 2019 рік.  Можете перевірити, чи має хтось із контролерів «планове» бажання завітати до вас в наступному році: тепер плани перевірок усіх контролюючих органів можна знайти на одному інформаційному ресурсі – Інспекційному порталі -  за посиланням:

Підготовлено в рамках проекту за підтримки ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»