Клішківчанка – чемпіонка області з карате

6–7 жовтня відбувся чемпіонат Чернівецької області з карате. Щорічно на ці змагання, щоб перевірити свої сили, приїжджають каратисти з усієї Буковини. Узяли участь у чемпіонаті і найкращі спортсмени Хотинщини. Їм вдалося довести своє вміння, показавши чудові результати: 7 бронзових і 2 золоті медалі. Олександр Бакрів, котрий у минулому році виборов перемогу, цьогоріч в категорії 14–15 здобув бронзову нагороду. На професійному рівні виступили наші юніори і в категорії 14–15 років завоювали звання «чемпіони області» – це Анастасія Антонюк з Клішківців та Станіслав Пиріг з Бочківців. Тож незабаром вони вперше візьмуть участь у відборі до збірної України з карате. Сподіваюся, що на всеукраїнському чемпіонаті, який відбудеться 18–19 листопада у Львові, наші каратисти покажуть такий же відмінний результат.

IMG-dfb7772933222cab649e35df1848c0f8-V

Андрій Антонюк, тренер карате.