Самоорганізація населення – велика сила.

У селі Клішківці є віддалений кут, який в народі називають «Фінляндією». Він знаходиться на високому горбі. З’єднує цей кут з селом  вулиця Фінляндська, яка є затяжним горбом і постійно потребує ремонту. Автомобіль для жителів цього кута  є необхідністю.

IMG-d5f6c8b7bb4d63fd4d82179da5314d81-V[1]

Тож зібравшись на своє зібрання кутяни вирішили провести ремонт даної вулиці за власні кошти і власними силами. Одноголосно вирішили з кожного двору зібрати по 500 грн. Таким чином у касу кутян поступило 26 тисяч грн.

Голова вуличного комітету Віталій Руснак разом з Русланом Скутельником, Віталієм Базь, Степаном Бабиним самоорганізувалися і завезли вісім КАМАЗів гравійно-піщаної суміші, прогрейдерували дорогу та зібрали команду більше 30-ти хлопців, які три дні працювали, ремонтуючи вулицю Фінляндську.

Хлопці попрацювали на славу, як справжні господарі!

Депутат сільської ради Г.Чебан