ФОРМУЄМО СПІЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД

Ніякі ремонти, обладнання нічого не вартують, якщо немає людей - зацікавлених, ініціативних, готових змінюватися та змінювати світ навколо себе. Є сподівання, що такими будуть адміністратори Центрів економічного зростання громад, які пройшли перший модуль навчання.

Центри створюються в межах реалізації проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання». Проект реалізується в межах ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання», мета якої – посилення спроможності органів місцевого самоврядування саме у напрямку сприяння економічному розвитку території громади.

Одна із складових проекту спрямована на формування мережі офісів Центру економічного зростання на базі об’єднаних громад, створених у 2015 році.  Громадами виділені для цього необхідні приміщення, в яких зараз здійснюються ремонтні роботи в рамках проекту.   У ході проекту також буде закуплена необхідна оргтехніка  та меблі для облаштування офісів. І для забезпечення їх функціонування в рамках проекту набираються адміністратори. Для підвищення рівня їх компетенцій передбачена низка навчальних заходів.

Проект завершить свою роботу у жовтні 2019року, але центри продовжать функціонувати на теренах громад, стаючи комунікаційним майданчиком для місцевого бізнесу, активної молоді, громадських організацій – бо насправді дуже не вистачає якісних  комунікацій між  мешканцями, владою, бізнесом.   Тому дуже сподіваємось, що даним проектом закладаємо підгрунтя для налагодження і розширення такого партнерства. Асоціація громад «Агенція розвитку громад Буковини» готова співпрацювати в цьому напрямку як в межах проекту, так і поза ним. Бо маємо усвідомити: партнерство та співпраця завжди дає продуктивніший результат, аніж конфронтація. Тому – спільними зусиллями працюємо на якісний результат.

Неля Малько, виконавчий директор

Агенції розвитку громад Буковини,

керівник проекту

?????????»?????° ?????? Nelya Malko.