Прощавай 1 клас

IMG-63d17897628df8ae120e059ba06de2af-V

Незабаром продзвенить останній дзвоник і сповістить  про закінчення навчального року.  Позаду перші місяці навчання, перші радощі і невдачі, щасливий сміх і щирі сльози, перші і найважчі у житті перемоги.

15 травня 2018 року в 1-А класі Клішковецького НВК відбулося свято «Прощавай 1 клас» (вчитель Гуйван М.Д.).

Весь цей рік Майя Дмитрівна намагалася зрозуміти кожного учня, знайти стежину до серця, не погасити усмішок на обличчях. Прагнула навчити читати, писати, рахувати, відкрила їм двері у країну Знань.

Але все позаду. Діти повірили у власні сили, зберегли бажання бути завжди розумними і добрими, сильними і сміливими.

На святі дітки гарно співали, танцювали, декламували вірші.

А головне – отримали нагороди «Першокласний диплом» та медалі «Випускнику 1 класу»