Здобутки юних спортсмертів громади

5 травня 2018 року у селі Шилівці відбувся турнір  з міні-футболу пам’яті воїна – інтернаціоналіста Маковійчука Віктора серед юнаків 2006-2008 та 2002-2003 років народження.

До участі у турнірі  були допущені команди: міста Хотина та сіл - Рукшин, Клішківці, Рухотин, Поляна, Зарожани, Шилівці.

В пам’ять загиблих, в ім’я живих – цей футбольний турнір. Він завжди викликає неабиякий інтерес у вболівальників. Всі матчі проходили у напруженій боротьбі. Футболісти прагнули не лише забити якомога більше голів, а й показати хорошу гру.

У змаганнях з міні-футболу учні Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняли І місце  та учні Клішковецької гімназії зайняли ІІІ місце. Команди нагородженні перехідним кубком та грамотами.

Молодці!.

images (2)