З Днем Перемоги над нацизмом!

Дата: 09.05.2018 12:43

zi-svyatom-peremogi-listivka

Дорога громадо!

Сьогодні велике свято – 73-тя річниця з Дня Перемоги над нацизмом.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни - усі 1418 днів і ночей, але навіть коли б ця війна завершилася в іншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна…

Війна пройшла   через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами.  Вдумайтеся лише в таку страшну цифру: кожний сьомий з тих майже 60-ти мільйонів, яких забрала війна - наш співвітчизник. Серед них  -  452 наших односельчани. (421 – Клішківці, 31 – Млинки, 72 - Поляна).

Нажаль так сталося, що цю знаменну дату наші хлопці зустрічають зі зброєю в руках на сході нашої держави. Подвиг ветеранів додає їм сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Вони стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної України, її свободи і незалежності.

Шановні ветерани, герої фронту і тилу,  солдатські вдови, всі ті, хто вніс свій вклад у наближення Дня Перемоги. Сердечно і щиро вітаю Вас від імені депутатського складу сільської ради та її виконавчого комітету із 73-ьою річницею Перемоги, зі святом, яке було, є й завжди буде з нами.

Довгих Вам років життя, міцного всім здоров'я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, усього народу України!

З повагою сільський голова Василь Ченківський.